logo

Зміни свої думки - зміниш свою долю!

Очна психотерапія


Особисті зустрічі - це класичний, традиційний спосіб проведення психотерапії, коли всі консультації здійснюються в кабінеті психотерапевта. Незважаючи на те, що з появою Інтернету з'явилася можливість проведення психотерапії у віддаленому форматі, частина людей віддає перевагу саме очної психотерапії.
Я працюю в когнітивно-поведінковому напрямку, в схема-терапії, тобто підходах, що мають переконливі наукові та клінічні докази ефективності для широкого спектра проблем психічного здоров'я. До мене можна звернутися як для індивідуальної терапії, так і для терапії пар, сімейної терапії.Що важливо пам'ятати про психотерапію:

  • психотерапія може збагатити Ваше життя. Вона може стати чудовою пригодою. Однак, як і будь-яка подорож, яку Ви збираєтесь робити, вона несе в собі елемент невідомості;
  • будьте готові до того, що перед Вами оживуть, здавалося б, забуті події Вашого життя, Вам доведеться працювати, навіть якщо здається, що Ви застрягли і немає ознак поліпшення, Вам доведеться витерпіти труднощі, починаючи жити по-новому;
  • не варто чекати від психотерапії миттєвого ефекту, особливо тоді, коли проблеми накопичувалися роками;
  • психотерапія - це спільний проект, терапевта і Ваш: 50/50 - половину зусиль з його боку, половина з Вашої. Тільки тоді можна розраховувати на успіх;
  • психотерапія вимагає часу, зусиль і сміливості. Цей "вимогливий" аспект психотерапії може здатися Вам важким, особливо якщо Ви починаєте, перебуваючи у важкому стані. Коли Ви відчуваєте пригніченість або тривогу, Вам хочеться негайного поліпшення. Вам хочеться, щоб в цьому стані хтось подбав про Вас. В цьому випадку психотерапевт може не встояти перед спокусою - підтримати Вас морально або радою і Ви підете щасливими додому. Можливо, турбота такого роду є те, що Вам хочеться, але це не психотерапія. Для того, щоб уникнути подальших розчарувань, Ви необхідно вирішити для себе основне питання - що Ви хочете: щоб про Вас дбали або щоб Вас навчили піклуватися про себе?
  • не варто сподіватися на те, що психотерапія усуне Ваші проблеми. Вона не прибере труднощів з Вашого життя, але допоможе Вам гідно зустріти їх. Неможливо зробити так, щоб грубіяни і недоброзичливці зникли з вашого шляху.

Несправедливостей і несподіваних розчарувань в майбутньому уникнути не вдасться. Однак чим більше підготовленим, мудрим, гнучким і вільним Ви станете, тим багатшою і цікавою стане Ваше життя.

Пройдений психотерапевтичний курс з'явиться основою Вашого щастя, розширивши горизонти Вашого сприйняття реальності і відкривши Вам шлях до вільної можливості вибору свого шляху.

Готові почати свій шлях - телефонуйте!