logo

Зміни свої думки - зміниш свою долю!

Повернутися до стрічки новин

Схематерапія переїдання

Опубліковано 12-01-2020

Психотерапія для трансдіагностіческого переїдання: рандомізоване контрольоване дослідження когнітивно-поведінкової терапії, апетит-орієнтованої когнітивно-поведінкової терапії та схематерапіі

Введення: Когнітивно-поведінкова терапія (КПТ) є рекомендованою терапією переїдання, проте багато людей не одужують, і потрібні були нові інноваційні методи лікування. У поточному дослідженні порівнюються традиційні КПТ з двома розширеними версіями КПТ: схематерапія, яка фокусується на ранньому життєвому досвіді, який є ключовим у історії розладів харчової поведінки; і КПТ, орієнтована на апетит, яка підкреслює роль розпізнавання і реагування на апетит в переїданні.

ВИСНОВКИ: Це перше рандомізоване контрольоване дослідження, що порівнює КПТ з схематерапіей, і з КПТ, орієнтованої на апетит, і тому вимагає повторення. Результати показують, що схематерапія і КПТ, орієнтована на апетит, можуть бути потенційними альтернативними методами лікування з таким самим результатом, які можуть бути запропоновані поряд з традиційною КПТ для терапії переїдання.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27149410

Повернутися до стрічки новин